Nakonec bude všechno v pořádku. Dokud to není v pořádku, není to konec.

Opalování

26. května 2011 v 21:41 | Accuracy |  Texty
Dnešním ideálem krásy je snědá, rovnoměrně opálená pokožka. Všechny ženy proto znají dovolené u moře, kdy si neustále popotahují plavky a převazují šňůrky od horního dílu, aby předešly bílým místům. Nové plavky, které propouští sluneční paprsky, vám konečně dopřejí klidný odpočinek na pláži a zároveň dokonale opálené tělo.
Britská firma Kimiki uvedla na trh kolekci dámských i pánských plavek Tan Through. Konečně mají šanci na celkové opálení i ti, kteří se vyhýbají nudistickým plážím, navíc ušetříte za opalovací krém.
Plavky mají díky speciálnímu komponentu Microsol schopnost záření sice propouštět, ne ale v plné míře, a tak působí jako středně účinný opalovací krém. Ani cena za nové bikiny vás nesedře z opálené kůže, stojí zhruba 1800 korun.
Možná ještě lepší vynález než tyto zázračné plavky jsou polotrička se stejným účinkem. Firma nabízí dámskou i pánskou verzi. Klasické tričko s límečkem sluší snad každému a škála barev, z nichž můžete vybírat, je celkem široká. Tričko pořídíte v přepočtu za 1400 korun.
V tomto speciálním oblečení se můžete opalovat během každodenního pobíhání po městě. Dejte si ale pozor na batoh, mohlo by se vám potom stát, že si na zádech vyopálíte slušivý krunýř.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama